Zoeken
Inloggen
Vorige pagina
Recensie

Boekrecensie: Vijftig keer vrijdagmorgen

Reason

Frank van Opdorp: Vijftig keer vrijdagmorgen. Uitgeverij Boekscout, 252 pagina’s
3 sterren

Leg je de bundel op het nachtkastje en lees je iedere werkdag een column, dan worden tien weken lang de radertjes van het brein aan het werk gezet.

Door de verwondering waarmee Frank naar de wereld kijkt. Hij heeft een hekel aan zwart wit denken, aan mensen die zonder grondige redenen wantrouwen tegen de overheid voeden. De werkelijkheid is gecompliceerd, daar moeten we mee dealen.

Dat is lastig, veel mensen kijken minder tv, mensen die moe zijn van de manische meningenmachine. Frank omarmt graag de verbeelding: fantasie maakt de wereld groter.

Denk zelf eens na over wat redelijk is. Het gedrein wat we allemaal door de strot geduwd krijgen, moet stoppen. Hou op en grow up, zegt Frank. Een nuchtere dertiger.

Bekijk het boek ‘Vijftig keer vrijdagmorgen’ bij Bol.com

——

Dit artikel verscheen eerder in C – het communicatiemagazine van Nederland

Blijf op de hoogte

Ontvang onze nieuwsbrief met de laatste inzichten of evenementen.
Bepaal zelf wat je ontvangt.
Inschrijven

Inloggen of account aanmaken

Logeion heeft een nieuwe website – dit betekent ook een nieuwe manier van inloggen

Welkom op onze vernieuwde website!
Om voor het eerst in te loggen, vraag je eenvoudig een nieuw wachtwoord. Klik hieronder op ‘wachtwoord vergeten’.

Gebruik als gebruikersnaam het e-mailadres dat je bij het aanmaken van je account als privé-mailadres hebt opgegeven.

Loop je ergens tegenaan of heb je een vraag? We helpen je graag verder via info@logeion.nl.

Inloggen met je account

Wachtwoord vergeten?

Geen account

Als je nog geen account hebt, kun je er een maken. Na het registeren kom je hier weer terug.
Account aanmaken