Creatieve communicatiestrategieën (herhaling)
donderdag 22 september 2016 van 13:00 uur tot 18:00 uurLocatie
Avans Hogeschool BredaLovensdijkstraat 63
4818 AJ Breda

Wegens succes herhaald!
Communicatieprofessionals krijgen steeds vaker de vraag een aanpak te bedenken voor een specifiek probleem. Het gaat minder om een communicatieplan maar meer om een strategie. Wat gevraagd wordt, is een andere, meer creatieve benadering en dat is precies wat deze workshop je biedt.
Let op: Voor deze workshop is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar
Wegens succes herhaald, nu in Breda!
Communicatieprofessionals krijgen steeds vaker de vraag een aanpak te bedenken voor een specifiek probleem. Het gaat minder om een communicatieplan maar meer om een strategie. Wat gevraagd wordt, is een andere, meer creatieve benadering en dat is precies wat deze workshop je biedt.
Wil Michels, bevlogen docent, schrijver van de bestseller Communicatiestrategie en veelgevraagd trainer, benadert strategie als een conceptueel proces. In vogelvlucht krijg je de belangrijkste analysetools aangereikt, waaronder het Business Canvas Model en de Customer Journey. Je leert wat communicatiestrategie nu écht is en je ervaart zelf dat strategieontwikkeling in de kern een creatief proces is.
Je ontdekt de kracht van beeldend denken vanuit metaforen en creëert met je eigen schetsboek Strategie Now, een strategie voor je eigen communicatievraagstuk. Kortom: een workshop met tempo, fun en veel inzichten.
Let op: deze workshop is niet voor mensen die alles in hokjes willen stoppen, blijven wachten op hun kans, altijd beren op de weg willen zien of standaard antwoorden met ‘Ja, maar…’. Wel voor iedereen die opdrachtgevers en/of managers wil verrassen met een inspirerende strategische aanpak.
Een mooie gelegenheid om je eigen communicatievraagstuk eens in een ander licht te bezien en onder leiding van Wil Michels aan de slag te gaan.
De eerste vier sessies waren snel volgeboekt en een groot succes. Wacht dus niet te lang met inschrijven. Er is plaats voor maximaal 30 deelnemers.
Optionele Literatuur
In juni 2016 is de tweede druk van de bestseller Communicatiestrategie uitgekomen, nu nog scherper. Je kan het boek hier bestellen.
Over de sprekers

Wil Michels
Avans Hogeschool Breda
4818 AJ BREDA Bekijk op Google Maps
Deze bijeenkomst vindt plaats op de locatie Lovensdijkstraat 63 van Avans Hogeschool. Informatie over het lokaal volgt.
Openbaar vervoer:
Vanaf het Centraal Station Breda rijden elke 10 minuten bussen naar de Lovensdijkstraat. De reis naar de locatie duurt vanaf het station ongeveer 20 minuten. Plan vooraf je reis met 9292
Auto:
Informatie over parkeren bij de locatie Lovensdijkstraat vind je hier: https://www.avans.nl/opleidingen/studeren-bij-avans/locaties-en-faciliteiten/parkeren/lovensdijkstraat
Kostenoverzicht:
Leden: € 57,50
Logeion Young Professionals: € 28,75
Niet-leden: € 115,00
Prijzen zijn exclusief btw. Kosteloos annuleren is mogelijk tot en met 14 september 2016.
Ben je nog geen lid? Meld je dan nu aan en profiteer meteen van de ledenprijs voor deze bijeenkomst.