Wieneke Buurman

Wienke-buurman.jpg

| Voorzitter Logeion | Managen van communicatiebeleid | Verbeteren van kwaliteit communicatie |
| T: 06 - 38 32 89 53 | E: wieneke.buurman@prorail.nl |
Wieneke Buurman is voorzitter van Logeion, directeur Communicatie en lid van het nieuw gevormde Executive Committee van ProRail. Buurman heeft een kwart eeuw ervaring in het communicatievak en kent het dan ook van binnen en van buiten. Ze heeft verschillende functies als manager van communicatieafdelingen vervuld, zowel bij de overheid (provincie Gelderland) als in het bedrijfsleven (o.a. Endemol Nederland en Datelnet). Van 2005 tot 2010 heeft ze dergelijke functies op interimbasis vervuld, onder meer bij General Motors, ASR, Rabobank en de gemeente Nijmegen.

Ervaring Wieneke Buurman

Directeur Communicatie

ProRail

september 2015 – heden (10 maanden) Utrecht

Lid Raad van Commissarissen

Woningcorporatie Kleurrijk Wonen, Deil

december 2012 – heden (3 jaar 7 maanden)

 

Directeur

GP-Staffing

november 2013 – augustus 2015 (1 jaar 10 maanden)

 

Lid Hoofdbestuur

VVD

november 2011 – november 2014 (3 jaar 1 maand)Den Haag

Portefeuilles Communicatie & Campagne en Integriteit

Wethouder

Gemeente Geldermalsen

april 2010 – juli 2012 (2 jaar 4 maanden)

Portefeuilles:
Ruimtelijke Ordening
Economische Zaken
Landschap
Wonen
Regio

Hoofd Communicatie a.i.

Gemeente Nijmegen

mei 2009 – mei 2010 (1 jaar 1 maand)

 

Manager Communicatie Staven & Diensten a.i.

Rabobank Nederland

september 2007 – mei 2009 (1 jaar 9 maanden)

Manager Corporate Communication a.i.

USG People

februari 2007 – september 2007 (8 maanden)

 

Manager Brand and Communication a.i.

Fortis ASR

juni 2006 – februari 2007 (9 maanden)

Manager Corporate Communication a.i.

De Lage Landen

september 2005 – april 2006 (8 maanden)

 
Manager Advertising a.i.
General Motors (GM)

februari 2005 – augustus 2005 (7 maanden)

 

Manager Communication, Hoofd Communicatie

Provincie Gelderland

maart 2002 – januari 2005 (2 jaar 11 maanden)

Manager Communicatie

Endemol Nederland

2001 – 2002 (1 jaar)

Manager Communication, Hoofd Communicatie NS Verkeersleiding

Nederlandse Spoorwegen

1987 – 1996 (9 jaar)

 

 

« Terug