Blokkade WhatsApp bij communicatie tussen gemeenten en burgers

Whatsapp.jpgdonderdag 07 september 2017 18:01

Veel gemeenten hebben door software van andere bedrijven contact met burgers via WhatsApp. WhatsApp wil de software van deze bedrijven blokkeren. De berichtendienst wil niet dat andere organisaties geld verdienen aan WhatsApp.

Door de redactie

De gemeenten die WhatsApp gebruiken, zijn erg tevreden over deze manier van communiceren. Zo krijgt gemeente Den Haag ongeveer 60 meldingen per dag via WhatsApp. Volgens de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) zoeken gemeenten nu naar andere manieren om contact te houden met burgers.

WhatsApp is al bezig met een test om bedrijven rechtstreeks via de app te laten communiceren. KLM gaat als eerste gebruikmaken van de betaalde WhatsApp-functie. Het is niet bekend of gemeenten dit ook gaan doen.

Bron: NOS

Afbeelding: Shutterstock.com

« Terug

Reacties op 'Blokkade WhatsApp bij communicatie tussen gemeenten en burgers'

Shoer Make
Geplaatst op: 23-02-2019 07:25 Quote
Golden Goose High End https://www.goldengooses...n-goose-high-end-c-28/, Balenciaga Caps https://www.balenciagasa...m/balenciaga-caps-c-8/, Valentino Outlet https://www.valentinooutletvip.com/, Golden Goose Man https://www.goldengoosew.../golden-goose-man-c-1/, Flyknit Lunar 3 https://www.nikelunarsal...m/flyknit-lunar-3-c-3/, Lunar Flyknit Htm Nrg https://www.nikelunarsal...r-flyknit-htm-nrg-c-6/, Moncler Women Vests https://www.moncleroutle...ncler-women-vests-c-8/, Moncler Men Jackets https://www.moncleroutle...cler-men-jackets-c-65/, Nike Lunar Shoes https://www.nikelunarsale.com/, Yeezy Boost 500 https://www.yeezyboostsi...m/yeezy-boost-500-c-4/, Balenciaga Shoes https://www.balenciagasa.../balenciaga-shoes-c-9/, Golden Goose Starter https://www.goldengooses...en-goose-starter-c-22/, Ugg Fingerless Glove https://www.uggaccs.com/...fingerless-glove-c-67/, Golden Goose Woman https://www.goldengoosew...lden-goose-woman-c-10/, Golden Goose Francy https://www.goldengooselove.com/francy-c-15/, Nike Free Rn https://www.nikefreesale.com/nike-free-rn-c-29/, Golden Goose Starter https://www.goldengoose-...den-goose-starter-c-7/, Golden Goose Francy https://www.goldengoosew...en-goose-francy-c-1_3/, Moncler Scarf https://www.moncleroutle...oncler-hats-scarf-c-4/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengooser.com/mid-star-c-16/, Flyknit Lunar 1 https://www.nikelunarsal...m/flyknit-lunar-1-c-1/, Golden Goose 2.12 https://www.goldengooses.../golden-goose-212-c-8/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengoosew...-goose-mid-star-c-1_4/, Valentino Sandals https://www.valentinoout...valentino-sandals-c-3/, Lunar Flyknit Chukka https://www.nikelunarsal...ar-flyknit-chukka-c-5/, Golden Goose May https://www.goldengoose-...golden-goose-may-c-12/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengoose-...n-goose-mid-star-c-17/, Valentino Ballerina Flats https://www.valentinoout...o-ballerina-flats-c-1/, Golden Goose Sneakers https://www.goldengoosesneaker.com/, Moncler Women Jackets https://www.moncleroutle...ler-women-jackets-c-7/, Golden Goose Francy https://www.goldengoosew...-goose-francy-c-10_12/, LeBron 16 https://www.lebron16s.com/, Golden Goose Super Star https://www.goldengooser.com/super-star-c-12/, Golden Goose V Star https://www.goldengoose-...lden-goose-v-star-c-3/, Ugg Turn Cuff Glove https://www.uggaccs.com/ugg-turn-cuff-glove-c-68/, Nike FS Lite https://www.nikefreesale.com/nike-fs-lite-c-27/, Lunarglide 8 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-8-c-12/, Yeezy Boost 700 https://www.yeezyboostsi...m/yeezy-boost-700-c-5/, Golden Goose V Star https://www.goldengooselove.com/v-star-c-9/, Balenciaga Shoulder Bags https://www.balenciagasa...aga-shoulder-bags-c-3/, Ugg Earmuff https://www.uggaccs.com/ugg-earmuff-c-66/, Golden Goose V Star https://www.goldengoosew...en-goose-v-star-c-1_9/, Golden Goose Hanami https://www.goldengooses...den-goose-hanami-c-14/, Lunarglide 5 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-5-c-9/, Golden Goose Starter https://www.goldengooser.com/starter-c-17/, Golden Goose Superstar https://www.goldengooselove.com/superstar-c-19/, Moncler Accessories Sale https://www.moncleraccs....ncler-accessories-c-1/, Moncler Women Jackets https://www.moncleroutle...er-women-jackets-c-72/, Valentino Sneakers https://www.valentinoout...alentino-sneakers-c-5/, Balenciaga Backpacks https://www.balenciagasa...enciaga-backpacks-c-5/, Golden Goose Superstar https://www.goldengoose-...n-goose-superstar-c-1/, Lunarglide 7 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-7-c-11/, Moncler Scarf https://www.moncleraccs.com/moncler-scarves-c-2/, Moncler Outlet https://www.moncleroutletus.com/, Nike LeBron 15 https://www.lebron16s.com/nike-lebron-15-c-3/, Nike LeBron 15 https://www.nikekyrie4s.com/nike-lebron-15-c-4/, Nike LeBron 16 https://www.lebron16s.com/nike-lebron-16-c-1/, Moncler Accs https://www.moncleraccs.com/, Balenciaga Sale https://www.balenciagasale.com/, Golden Goose Starter https://www.goldengoosew...n-goose-starter-c-1_7/, Nike Free Advantage https://www.nikefreesale...e-free-advantage-c-25/, Golden Goose Francy https://www.goldengooses...den-goose-francy-c-12/, Golden Goose 2.12 https://www.goldengooselove.com/212-c-3/, Golden Goose Starter https://www.goldengooselove.com/starter-c-5/, Moncler Men Coats https://www.moncleroutle...oncler-men-coats-c-69/, Yeezy Boost 350 V2 https://www.yeezyboostsi...eezy-boost-350-v2-c-2/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengooselove.com/ball-star-c-7/, Golden Goose Francy https://www.goldengooser.com/francy-c-10/, Moncler Kids Coats https://www.moncleroutle...ncler-kids-coats-c-67/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengooses...n-goose-mid-star-c-18/, Moncler Scarves Hats https://www.moncleroutle...ler-scarves-hats-c-73/, Golden Goose Slide https://www.goldengoose-...olden-goose-slide-c-9/, Golden Goose Superstar https://www.goldengoosew...goose-superstar-c-1_8/, Golden Goose May https://www.goldengooser.com/may-c-15/, Ugg Cardy Glove https://www.uggaccs.com/ugg-cardy-glove-c-65/, Golden Goose Sale https://www.goldengooselove.com/, Golden Goose V Star https://www.goldengooser.com/v-star-c-19/, Nike Free 6.0 https://www.nikefreesale.com/nike-free-60-c-24/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengoosew...goose-ball-star-c-1_2/, lunarepic Flyknit https://www.nikelunarsal...lunarepic-flyknit-c-7/, Lunar 2016 https://www.nikelunarsale.com/lunar-2016-c-4/, Nike Free Run https://www.nikefreesale.com/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengooser.com/ball-star-c-14/, Golden Goose Slide https://www.goldengoosew...den-goose-slide-c-1_6/, Golden Goose Starter https://www.goldengoosew...goose-starter-c-10_17/, Golden Goose Francy https://www.goldengoose-...lden-goose-francy-c-5/, Moncler Women Coats https://www.moncleroutle...cler-women-coats-c-66/, Lunarglide 4 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-4-c-8/, Golden Goose Shoes https://www.goldengooseworld.com/, Golden Goose May https://www.goldengoosew...den-goose-may-c-10_13/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengoosew...ose-ball-star-c-10_11/, Ugg Glove https://www.uggaccs.com/, Nike Free 4.0 https://www.nikefreesale.com/nike-free-40-c-22/, Golden Goose Slide https://www.goldengoosew...n-goose-slide-c-10_16/, Valentino Pumps https://www.valentinoout...m/valentino-pumps-c-2/, GGDB https://www.goldengoose-ggdb.com/, Valentino Slides https://www.valentinoout.../valentino-slides-c-4/, Moncler Men Vests https://www.moncleroutle...moncler-men-vests-c-3/, Golden Goose Hi Star https://www.goldengooses...en-goose-hi-star-c-16/, Moncler Men Jackets https://www.moncleroutle...ncler-men-jackets-c-5/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengoose-...-goose-ball-star-c-20/, Nike Free Tr https://www.nikefreesale.com/nike-free-tr-c-30/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengoosew...oose-mid-star-c-10_14/, Kyrie 4 https://www.nikekyrie4s.com/, Balenciaga City Bags https://www.balenciagasa...enciaga-city-bags-c-6/, Golden Goose V Star https://www.goldengoosew...-goose-v-star-c-10_19/, Golden Goose Slide https://www.goldengooses...lden-goose-slide-c-20/, Yeezy Boost Infant https://www.yeezyboostsi...eezy-boost-infant-c-3/, Yeezy Boost 350 https://www.yeezyboostsi...m/yeezy-boost-350-c-1/, Moncler Kids Vests https://www.moncleroutle...ncler-kids-vests-c-68/, Nike Kyrie 3 https://www.nikekyrie4s.com/nike-kyrie-3-c-2/, Golden Goose V Star https://www.goldengooses...den-goose-v-star-c-26/, Yeezy Boost https://www.yeezyboostsite.com/, Moncler Sale https://www.moncleroutletdeals.com/, Golden Goose Ball Star https://www.goldengooses...-goose-ball-star-c-10/, Golden Goose Hi Star https://www.goldengooselove.com/hi-star-c-17/, Golden Goose Slide https://www.goldengooselove.com/slide-c-13/, Golden Goose Mid Star https://www.goldengooselove.com/mid-star-c-11/, Golden Goose https://www.goldengooser.com/, Nike Kyrie 4 https://www.nikekyrie4s.com/nike-kyrie-4-c-3/, Flyknit Lunar 2 https://www.nikelunarsal...m/flyknit-lunar-2-c-2/, Golden Goose Slide https://www.goldengooser.com/slide-c-13/, Moncler Kids https://www.moncleroutle....com/moncler-kids-c-2/, Nike Free Flyknit https://www.nikefreesale...ike-free-flyknit-c-26/, Moncler Women Coats https://www.moncleroutle...ncler-women-coats-c-9/, LeBron James Jerseys https://www.lebron16s.co...ron-james-jerseys-c-2/, Golden Goose Superstar https://www.goldengoosew...ose-superstar-c-10_18/, Moncler Hats https://www.moncleraccs.com/moncler-hats-c-3/, Moncler Men Coats https://www.moncleroutle...moncler-men-coats-c-6/, Balenciaga Tote Bags https://www.balenciagasa...enciaga-tote-bags-c-2/, Lunarglide 6 https://www.nikelunarsale.com/lunarglide-6-c-10/, Moncler Kids Jackets https://www.moncleroutle...ler-kids-jackets-c-74/, Golden Goose Superstar https://www.goldengooses...-goose-superstar-c-24/, Nike Free 5.0 https://www.nikefreesale.com/nike-free-50-c-23/, Moncler Men Vests https://www.moncleroutle...moncler-men-vests-c-70/
syrus
Geplaatst op: 29-01-2019 09:01 Quote
This is definitely a good read! Thank you for sharing it with us. Looking forward to more blogs on your website!!!

https://games.lol/hunting/
شركة مكافحة حشرات بمكة
Geplaatst op: 02-01-2019 12:13 Quote
تتواصل الان مع اقوى العروض التى تفقدمها شركة مكافحة حشرات بمكة من خلال التواصل مع متخصصين وفنيين فى استخدام احدث التقنيات داخل اكبر شركة ابادة حشرات بمكة زور موقعنا الان للمزيد من التفاصيل
https://www.el3nod.com/5...ermite-Pesticides-mecca
loemrntdherid1 xcv xcv
Geplaatst op: 22-05-2018 10:38 Quote
Nieuw bericht