Ga direct naar


Logeions Grand Parade: 1 dag, 9 paviljoens, 46 workshops

Logeions Grand Parade: 1 dag, 9 paviljoens, 46 workshops

donderdag 19 maart 2009 17:09 Logeions Grand Parade, hét festival voor de professional in de bedrijfsjournalistiek
De vakgroep Bedrijfsjournalistiek van Logeion organiseert op 14 mei voor het eerst Logeions Grand Parade, hét festival voor de professional in de bedrijfsjournalistiek. Een dag bedoeld voor iedereen die zich met interne en externe bedrijfsbladen bezighoudt: bedrijfsjournalisten, tekstschrijvers, (hoofd- en eind)redacteuren, vormgevers, fotografen, et cetera. Kortom, voor bladenmakers.

 

Geen plenaire lezingen maar negen paviljoens waarin continu workshops plaatsvinden - in totaal meer dan ruim 40 korte en langere sessies. Van het Bits & Bytes Paviljoen tot het Scherpe Pennen Paviljoen en het Paviljoen van de Verbeelding. Een afwisselend programma in een creatieve omgeving met meer dan voldoende uitdaging voor een ieder die werkt in de wereld van interne en externe bedrijfsmedia.

Een kleine greep:

- Een betere cover met Margot Veerman
- Bladpijlers en invalshoeken met Hans Faelens
- Communiceren in roerige tijden met Jeroen Kraakman (ABNAMRO)
- Vormgeving met Ritchard Kelliher
- Brainstormen met collega's op een hoofdredacteurenmeeting
- Goed zoeken op internet met Henk van Ess

En nog veel meer. Houd de website in de gaten voor de laatse upate

Aansluitend de uitreiking van de Grand Prix Bedrijfsbladen 2009. Wie o wie wint de Porseleinen Inktpot in de hoofdcategorieen en wie de Zilveren Veren in de subcategorieen?

Noteer in je agenda en houd deze dag vrij. Inschrijven is mogelijk vanaf maandag 30 maart a.s. via http://grandparade.logeion.nl

Locatie: De Fabrique (De Perserij) in Utrecht

 

 

«Terug

Reacties op "Logeions Grand Parade: 1 dag, 9 paviljoens, 46 workshops"

Geen berichten gevonden.

Archief > 2012

mei

april

maart

februari

januari