Ga direct naar


Overleg tussen Logeion en regionale kringen

Overleg tussen Logeion en regionale kringen

donderdag 29 januari 2009 14:23 Er komt geen dubbellidmaatschap voor bestaande of nieuwe leden van Logeion en van de regionale communicatiekringen. Dat is de uitkomst van een overleg van vertegenwoordigers van beide partijen. Zij komen tot de conclusie dat een dubbellidmaatschap in de vorm van een wederzijdse financiële korting niet haalbaar is. De regionale communicatiekringen en Logeion zien wel kansen om in de toekomst per regio af en toe samen vakinhoudelijke bijeenkomsten te organiseren.

Vertegenwoordigers van beide partijen kwamen in Utrecht bijeen om de impasse te doorbreken die was ontstaan naar aanleiding van eerdere pogingen om tot een vergelijk te komen over een dubbellidmaatschap en een daarop volgende eenzijdige kortingsactie van Logeion naar leden van regionale communicatiekringen. Het overleg verliep op een prettige manier en was constructief van aard. De miscommunicatie van voorheen is uitgesproken en er is afgesproken constructief vooruit te kijken naar mogelijkheden die er zijn om Logeion en de regionale kringen elkaar wederzijds te laten versterken.

Niet haalbaar
Een dubbellidmaatschap in de vorm van een wederzijdse financiële korting (in de vorm van een vast bedrag of als kortingspercentage) is niet haalbaar omdat er enerzijds verschillende lidmaatschappen zijn die de regionale kringen hanteren (variërend van 80,- tot 200,- euro per jaar). Anderzijds levert een dergelijke korting Logeion een te groot verlies aan inkomsten op bij bestaande en nieuwe lidmaatschappen.

Vakinhoudelijk
Het gevoel is ook dat communicatieprofessionals die lid worden van zowel een regionale kring als de landelijke beroepsvereniging vooral op zoek zijn naar vakinhoudelijke meerwaarde en een breder aanbod van activiteiten, dan naar een paar tientjes korting in financieel opzicht. Vakinhoudelijke samenwerking zal door Logeion niet met alle kringen tegelijk, maar met specifieke regionale kringen nader worden besproken.

 

«Terug

Reacties op "Overleg tussen Logeion en regionale kringen"

Geen berichten gevonden.

Archief > 2012

mei

april

maart

februari

januari