Ga direct naar


Communicatiewinkel: Organisatiecultuur & Communicatie

Communicatiewinkel: Organisatiecultuur & Communicatie

maandag 11 oktober 2010 15:32 Beter communiceren door inzicht in de organisatiecultuur

Goede communicatie vraagt om inzicht in de organisatiecultuur. Alle communicatie vindt immers plaats binnen en vanuit die cultuur. In deze workshop gaan we na hoe je een organisatiecultuur in kaart brengt. Dit kan al naar gelang de opdracht grondig of juist snel en eenvoudig.

Er zijn verschillende wetenschappelijke theorieën over wat een bedrijfs- of organisatiecultuur is en hoe je die kunt ‘zien’ en benoemen. Eén van de beroemdste is die van prof. dr. Edgar H. Schein. Je krijgt een samenvatting van zijn aanpak (met casus) en een aantal andere handige instrumenten aangereikt, onder andere voor het bepalen van de kernwaarden van een organisatie. We raken ook aan het onderwerp cultuurverandering, maar dat is niet het hoofdonderwerp.

Voor wie?

Voor communicatieprofessionals die het belang van inzicht in de organisatiecultuur en de kernwaarden van een organisatie voor interne en externe communicatie onderkennen, en handvatten kunnen gebruiken bij het bepalen van die organisatiecultuur, of hun eigen aanpak willen toetsen en uitwisselen met collega’s.

Workshopleider

De workshop wordt gegeven door Monique Janssens.

 

Datum: Maandag 11 oktober 2010

Tijdstip: 16.00-19.00 uur

Locatie: De Kamer van Zuylen, Dorpsstraat 14A te Oud-Zuilen

 

Kosten

€ 130,- excl. btw. (inclusief broodje)

Bedrijven met een abonnement op de Communicatiewinkel ontvangen 20% korting.

 

Aanmelden

Zie de website, www.communicatiewinkel.nl, voor meer informatie en aanmelding.

Stuur voor aanmelding je contactgegevens naar info@communicatiewinkel.nl.

 

 

 

Labels

«Terug

Archief > 2012

januari

februari

maart

april

mei

juni

september

oktober