Ga direct naar


De Dag van de Communicatiewinkel

De Dag van de Communicatiewinkel

donderdag 15 april 2010 14:19 De eerste editie van de Dag van de Communicatiewinkel vindt plaats op 15 april 2010. Tijdens deze middag en avond draait het allemaal om inspiratie, interactie en investeren. Een programma met inhoud, netwerkmogelijkheden en een zakelijke kant.

Programma

De Dag van de Communicatiewinkel is een dag vol interessante sprekers, een dag om elkaar te ontmoeten. Ontdek de expertises van communicatieprofessionals tijdens de mini-workshops, leer de ins en outs van Twitter door Vincent Smit, stort je hart uit bij onze klaagmuur. Interactie wordt gefaciliteerd door Erik Reijnders en op die manier zal iedereen elkaar inspireren en kennis, ervaringen en ideeën uitwisselen. Vergroot en versterk je netwerk door ontmoetingen met (potentiële) opdrachtgevers en vakgenoten.

Tijden

13.15 – 14.00 uur: Ontvangst

14.00 – 14.30 uur: Opening door Mystery Guest

14.30 – 15.15 uur: Communicatiemarkt ronde 1 mini-workshops (door communicatiegenoten)

15.15 – 15.45 uur: Pauze

15.45 – 16.30 uur: Communicatiemarkt ronde 2 mini-workshops (door communicatiegenoten)

16.30 – 17.15 uur: Zakendoen via Twitter Vincent Smit

17.15 – 18.00 uur: Borrel

18.00 – 21.00 uur: Diner pensant met Erik Reijnders en muziek

Voor wie

(Zelfstandige) communicatieprofessionals, communicatieadviseurs, communicatiemanagers, communicatiemedewerkers, kortom iedereen die actief is in de communicatiewereld.

Voor meer informatie en aanmelding, zie www.communicatiewinkel.nl/DAG of mail naar info@communicatiewinkel.nl.

Kosten: Logeion-leden ontvangen 10% korting

 

Tags

«Terug

Archief > 2010

januari

februari

maart

april

mei

juni

juli

augustus

september

oktober

november