Ga direct naar


Nieuwe directie voor Lievens Communicatie

Nieuwe directie voor Lievens Communicatie

Benoeming Directie Lievens Communicatiemaandag 11 juli 2011 11:37 Per 1 juli 2011 hebben Mirjam de Jong, Cora Zaaijer en Isabelle Leenhouwers communicatieadviesbureau Lievens Communicatie overgenomen van oprichter Jan Lievens. De afgelopen jaren vormden Mirjam, Cora en Isabelle samen met Jan het managementteam.

Mirjam de Jong en Cora Zaaijer werken daarnaast als senior communicatieadviseurs. Mirjam werkt meer dan tien jaar bij Lievens Communicatie en heeft ruime ervaring in overheidscommunicatie en positioneringstrajecten in de zorg. Mirjam leidt het team met projecten uit de non-profit sector. Cora Zaaijer werkt sinds 2006 bij het bureau. Voorheen was zij ruim vijftien jaar actief als adviseur bij internationale marketing- en communicatiebureaus, voornamelijk in de industriële en business-to-business sector. Zij is dan ook aanspreekpunt voor de klanten uit de industrie en commerciële dienstverlening. Isabelle Leenhouwers is binnen Lievens Communicatie verantwoordelijk voor alle financiële, personeels- en administratieve zaken.

Lievens Communicatie gaat met de overname een nieuwe fase in. In augustus verhuist het bureau naar bedrijvenpark Veldzigt in Middelburg. Een modern kantoorpand dat goed aansluit op de flexibele en interactieve manier waarop de kleine twintig medewerkers werken. Voor de klanten en andere relaties van Lievens Communicatie zal de dienstverlening niet veranderen. Dezelfde adviseurs blijven het aanspreekpunt voor alle opdrachten. Lievens Communicatie is een veelzijdig communicatieadviesbureau met grote namen uit de industriële en overheidssector als klant. Het bureau werkt voor ruim dertig opdrachtgevers op het gebied van interne en externe communicatie, zowel als adviseur bij strategische communicatievraagstukken als bij de uitvoering van activiteiten en de realisatie van communicatiemiddelen.

Naast Zeeuwse opdrachten voor bijvoorbeeld projectbureau Zeeweringen, de Westerschelde– en de Sluiskiltunnel, de gemeente Hulst, Dow, Elopak en de Provincie Zeeland, is Lievens Communicatie  landelijk actief. Onder meer voor Rabobank Nederland en de spitsmijdenprojecten in de regio Utrecht-Hilversum-Amersfoort en op de A15 in Rotterdam. Ook is Lievens Communicatie sinds juni 2011 één van de vaste communicatiebureaus voor Rijkswaterstaat in de regio Zuidwest.

Jan Lievens richtte achtentwintig jaar geleden Lievens Communicatie op. Na bijna dertig jaar in het communicatieadvies, vond Jan Lievens het tijd voor een volgende stap in zijn carrière. Hij is bezig zijn plannen voor de toekomst concreet vorm te geven.

«Terug