Inzendtermijn cases AMMA 2012 geopend
Inzendtermijn cases AMMA 2012 geopend
donderdag 26 januari 2012 13:00 Vanaf nu is het mogelijk AMMA cases in te zenden. De AMMA Awards (Annual Masters of Media Awards) is een initiatief van de MWG (branchevereniging voor commerciële communicatie) en zijn de mediaprijzen in de Nederlandse communicatiebranche. De awards werden in 2001 voor het eerst uitgereikt en op 10 mei 2012 vindt de 11de editie plaats.Er zijn in totaal twaalf categorieën In negen categorieën kan de inzending online worden ingezonden: Beste Media-/middelenstrategie, Beste Single Mediastrategie, Beste Interactieve Mediastrategie, Beste Mediastunt, Beste Media-innovatie, Media-adverteerder van het Jaar, Mediabureau van het Jaar, Hans du Chatinier-prijs voor Studenten en voor Professionals.
Het YIM Mediatalent van het Jaar wordt bepaald door middel van een workshop. De winnaars in de categorieën Exploitant van het Jaar en de Carl Lipp-prijs worden bepaald door middel van een online enquête. De nominaties worden 30 maart bekend gemaakt.
De inzendtermijn sluit vrijdag 17 februari 2012. Inzenden is mogelijk via de online inzendmodule inzenden.mwg.nl Informatie over criteria, richtlijnen en voorwaarden zijn te vinden op www.mwg.nl.
Op donderdag 10 mei 2012 is de feestelijke uitreiking in de Amsterdam Arena. Het thema luidt: ‘Mediaspelen’ met een knipoog naar de Olympische Spelen van dit jaar.
- Labels
Archief > 2012 > mei
- 11-05-12 08:40 - Mediabureau UM wint AMMA Award voor Mediabureau van het jaar
- 10-05-12 16:50 - Rob Wijnberg (nrc*next) over gevolgen van verandering op Logeion-congres
- 03-05-12 16:06 - CommunicatiePanel start onderzoek over customer media met HvA
- 03-05-12 11:29 - Logeion-communicatiecongres LOS(T) in beeld
- 03-05-12 10:15 - Peuters en kleuters steeds vroeger zelfstandige mediagebruikers





