Ga direct naar


VOL! Bijeenkomst Themagroep Mediarelaties 'de presentatie van een langverwacht rapport'

VOL! Bijeenkomst Themagroep Mediarelaties 'de presentatie van een langverwacht rapport'

woensdag 24 maart 2010 15:55

De presentatie van een langverwacht rapport

Het rapport van de Commissie Davids naar de Nederlands steun aan de oorlog in Irak. En het gemeentelijk onderzoek van Inspectie Openbare Orde en Veiligheid naar de aanslag van Karst T. op Koninginnedag.

Omstreden en veelbesproken onderzoeken. Thema's waar journalisten zich ook langdurig in verdiept hebben. Iedereen keek uit naar de presentaties van de resultaten. De persconferenties werden live uitgezonden en snel opgevolgd door reacties.

Wat is de rol van de communicatieadviseur en de woordvoerder bij de voorbereidingen? Ben je betrokken bij het opstellen van het rapport? Hoe bereid je je voor op de vele vragen die je aan ziet komen? Hoe organiseer je de perspresentatie en hoe ga je om met sociale media?

Rob Sebes (woordvoerder commissie Davids) en Toon Schuiling (woordvoerder gemeente Apeldoorn) vertellen over de totstandkoming en de presentatie van twee belangrijke rapporten.

De bijeenkomst wordt georganiseerd door de themagroep Mediarelaties.

Programma

18.00 uur inloop met broodjes

18.30 uur welkom en kennismaking

18.40 uur presentatie Toon Schuiling over onderzoek naar de Koninginnedag-aanslag

19.10 uur presentatie Rob Sebes over onderzoek van de commissie Davids

19.40 uur gesprek en discussie met aanwezigen

20.15 uur afsluiting

Datum en locatie

De bijeenkomst vindt plaats op woendag 24 maart a.s. in De Observant in Amersfoort. Je bent welkom vanaf 18.00 uur. Bij ontvangst staan er broodjes en drankjes klaar.De bijeenkomst zal eindigen rond 20.15 uur.

Aanmelding

Je kunt je aanmelden door te replyen of een e-mail te sturen naar info@logeion.nl vóór 17 maart. Leden van Logeion gaan voor niet-leden en worden direct na hun aanmelding op de deelnemerslijst geplaatst. Ben je geen lid dan laten we je na je aanmelding z.s.m. weten of er plek voor je is. Niet-leden worden verzocht direct bij aanmelding het factuuradres te vermelden.

Kosten

De deelnamekosten bedragen € 22,50 (excl. BTW) voor Logeion-leden en € 55,00 (excl. BTW) voor niet-leden. Het is niet mogelijk om als niet-lid deel te nemen op het lidmaatschap van een lid. In de week voorafgaand aan de bijeenkomst ontvangen alle deelnemers een herinnering en een routebeschrijving. Na 16 maart 2010 is kosteloos annuleren niet meer mogelijk. Er kunnen maximaal 40 personen deelnemen aan deze bijeenkomst.

 

Tags
mediarelaties

«Terug