Ga direct naar


VOL! Bijeenkomst themagroep Accountability ‘kwaliteit én kwantiteit’, de Balanced Scorecardmethode

VOL! Bijeenkomst themagroep Accountability ‘kwaliteit én kwantiteit’, de Balanced Scorecardmethode

dinsdag 02 maart 2010 17:00 De Themagroep Accountability organiseert op dinsdag 2 maart 2010 haar tweede ledenbijeenkomst.

De themagroep wil met haar bijeenkomsten de volgende doelen bereiken:
• Vakgenoten laten kennismaken met de verschillende invalshoeken van accountability: welke methoden bestaan er, wat kan je ermee en hoe kan je het in de praktijk brengen?;
• Reeds ervaren communicatiespecialisten met elkaar in contact brengen om ervaringen en best practices te delen;
• Netwerken; vakgenoten met elkaar in contact brengen om van elkaar te kunnen leren, vraag en aanbod bij elkaar brengen.
Professionalisering staat hierbij centraal.

De tweede bijeenkomst van de themagroep Accountability vindt plaats op dinsdag 2 maart a.s. bij Achmea in Zeist. We starten met een korte inleiding door onze gastheer Adwin Peeks, manager Communicatie en Directiesecretariaat bij Achmea Group Facility Services. Daarna gaan we in op de Balanced Scorecardmethode voor communicatie van Marita Vos en Henny Schoemaker. Na een korte introductie van deze methode door Cathelijne Janssen, geven we het woord aan Roelf Middel. Roelf is eigenaar van Middel Communicatie (www.middelcommunicatie.nl) en heeft uitgebreide praktijkervaring op het gebied van accountability. Aan de hand van een case bij de Raad voor de Rechtspraak zal hij toelichten hoe je een algemene methode, zoals de Balanced Scorecardmethode, geschikt kunt maken voor toepassing binnen je eigen organisatie.
Na de presentatie van Roelf Middel is er gelegenheid om te discussiëren over de betekenis van accountability en de eventuele waarde van de inzet van de (Balanced Scorecard)methode voor de eigen professionele praktijk.

Programma
17.00 uur ontvangst met broodjes
17.30 uur opening en algemene inleiding Adwin Peeks, Achmea
17.45 - 18.15 uur presentatie Balanced Scorecardmethode voor communicatie door Cathelijne Janssen, Cateau Communicatie
18.15 - 18.45 uur pauze en netwerken
18.45 - 19.45 uur presentatie case Raad voor de Rechtspraak door Roelf Middel, Middel Communicatie
19.45 - 20.30 uur vertaling naar eigen organisatie en discussie
20.30 uur afsluiting

Aanmelden
De bijeenkomst vindt plaats bij Achmea, Handelsweg 2 in Zeist. We starten om 17.00 uur met een broodje en eindigen rond 20.30 uur. We kunnen voor deze bijeenkomst 40 leden ontvangen. Bij overschrijving zullen we een extra avond organiseren zodat iedereen die interesse heeft in het onderwerp ook daadwerkelijk kan participeren. Je kunt je aanmelden door te replyen of door voor 23 februari a.s. een e-mail te sturen naar info@logeion.nl. Leden hebben voorrang boven niet-leden. Ben je geen lid dan laten we je na je aanmelding z.s.m. weten of er plek voor je is. Niet-leden graag direct bij aanmelding het factuuradres vermelden. Het is niet mogelijk om als niet-lid op het lidmaatschap van een lid deel te nemen.

In de week voorafgaand aan de bijeenkomst ontvangen alle deelnemers een bevestiging en routebeschrijving. Deelname kost € 27,50 (ex BTW) voor leden en € 60,- (ex BTW) voor niet-leden. Na 23 februari is het niet meer mogelijk om kosteloos te annuleren.

Graag tot 2 maart!

Met vriendelijke groet,
Cathelijne Janssen / Marius Hogendoorn, coördinatoren themagroep Accountability

Tags
Accountability

«Terug